Увага! Не пропустіть шанс змінити громаду ! Розпочато прийом заявок на участь у Конкурсі ініціатив жителів Устилузької ОМТГ !!!

Дата: 02.07.2020 15:27

З метою залучення мешканців громади до участі у бюджетному процесі через подання ініціативних проєктів місцевого розвитку, Устилузька міська рада запрошує взяти участь у  Конкурсі ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади у 2020 році .

Просимо уважно ознайомитись з інформаційними матеріалами стосовно вимог до організації і запровадження Конкурсу ініціатив жителів в Устилузькій ОМТГ.

Рішення Устилузької міської ради від 20.02.2020 № 57/21
Про затвердження Програми підтримки ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади на 2020 рік

Програма підтримки ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади на 2020 рік

Порядок проведення конкурсу на визначення кращих ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади на 2020 рік

Якщо у Вас є бажання щось змінити або покращити в Устилузькій громаді, тоді заповнюйте форму проєктної заявки та беріть участь у конкурсі !

Форма проєктної зявки та вимоги до неї

Всю додаткову інформацію Ви можете отримати за тел.: (03342) 93 4 19.

Заявки приймаються з 03.07.2020 року до 17:00 год.  03.08.2020  за адресою : м.Устилуг, вул. Володимирська, 40, ЦНАП

З нетерпінням чекаємо на Вашу активну участь!