Відсвяткували День міста

Дата: 15.07.2020 14:59

Устилуг відсвяткував своє 870-річчя.

День міс­та  над­зви­чай­но важ­ли­ве свя­то для усіх міс­тян і тих, хто про­жи­ває за­раз у ньому, жив ра­ні­ше чи прос­то від­ві­ду­вав ко­лись Устилуг — для всіх тих, хто лю­бить на­ше міс­то і пи­ша­єть­ся ним.

12 липня Устилуг від­зна­чив  чер­го­вий День на­род­ження. У зв’яз­ку з каранти­ном та об­ме­жу­валь­ни­ми за­хо­да­ми у 2020-му ро­ці День міс­та пройшов­ в онлайн-фор­ма­ті. Розпочалося свято із богослужіння в Петро-Павлівській церкві.

Устилузькою міською радою у соціальних мережах було оголошено конкурси, де обиралися переможці за кількістю «вподобайок».

Також привітали найстаршу жительку громади, якій у серпні виповниться 97 років та сімейну пару, що прожила у шлюбі 69 років.

Порцію привітань містяни отримали і від міського голови Віктора  Поліщука, аматорського колективу «Сузір’я» та  Н.В. Гук,  членкині ГО «Союз Українок».  А.А. Боритюк подарував місту до дня народження авторський вірш.

Привітали рідне місто директор ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг С.В.Михалець, директор дитячої школи мистецтв – музею-садиби І.Стравінського  В.В Терещук, а також дітки-вихованці порадували нас виконанням музичних творів. Завідувачка ДНЗ Т.О. Курдельчук зі своїми вихованцями подарували поетичні вітання, а також представили відеоролик до свята; вітальне слово мав головний лікар місцевого медичного закладу В.Т. Цибах, привітання прозвучало і від в.о. директора Устилузького лісництва А.В. Ковальчука. Відео-вітання закінчилося вернісажом фотоколажів «Майстри нашого міста».

Надіємось, що цьогорічне святкування було незвичне, але не менш цікавим порівняно із попереднім.

Дякуємо всім за участь в організації свята.