Запрошуємо на семінар-навчання по написанню проектних заявок

Дата: 20.07.2020 12:01

22 липня 2020 року о 9 год. 30 хв. у приміщенні Устилузької міської ради буде  проводитись семінар-навчання по написанню проектних заявок для участі у Конкурсі ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади у 2020 році . Під час навчання буле надано практичні поради і рекомендації щодо написання проектних заявок. До участі в семінарі запрошуються всі зацікавлені .

Для того, щоб пропозиція виконала свою роль, отримала ресурси для реалізації проекту, потрібно правильно та чітко для сприйняття її написати. Проект лише тоді має шанси на успіх, коли він логічний, завдання проекту відповідають меті, засоби реалізації - завданням, управління - просте й ефективне, бюджет - реальний.