Кращі ініціативи громади!!!

Дата: 06.08.2020 15:04

Вчора, 05.08.2020 року, відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню переможців Конкурсу ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади у 2020 році.. На засідання комісії були запрошені представники  ініціативних груп, які взяли участь у конкурсі.

До участі в конкурсі надійшло 11 проєктів. Всі проєкти були розглянуті та оцінені шляхом таємного виставлення балів членами комісії.

За підсумками  конкурсної комісії переможцями стали наступні ініціативи:

• «Здорова молодь», с.Рогожани, керівник Матіюк Н.Г. Необхідне фінансування – 19452 грн.

• «Сільський стадіон своїми руками», с.Хотячів, керівник Дубовий А.І. Необхідне фінансування – 25977 грн.

• «Флорбол – цікава гра для сучасних дітей», м.Устилуг, керівник Гладчук І.Ф. Необхідне фінансування – 12200 грн.

• «Облаштування «Української світлиці» в Устилузькому будинку культури», м.Устилуг, керівник Геріян Г.І. Необхідне фінансування – 10680 грн.

• «Організація та проведення тенісного турніру для молоді сіл Стенжаричі, Микитичі, Зоря», с.Стенжаричі, керівник Гуль О.М. Необхідне фінансування – 11965,4 грн.

• «Будуємо успішну громаду разом.Турнір гри «Світ громад», м.Устилуг, керівник Судак І.Л. Необхідне фінансування – 8010 грн.

• «Між нами різниці немає», с.П’ятидні, керівник Дубицька С.Є. Необхідне фінансування –  26670грн.

• «Баскетболу в Устилузькій громаді бути або Облаштування спортзалу та проведення міні-баскетбольного турніру у категоріях дорослі та діти за участю жителів Устилузької громади, м.Устилуг, керівник Костюк О.Л. Необхідне фінансування – 19100 грн.