29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2020 14:55

З 2019 року щорічно 29 серпня в країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день – данина пам'яті нашим славним синам, які в різні часи, а особливо – в період російської агресії на сході України, поклали свої життя за  свободу і мирне життя.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Цього дня на території Устилузької ОТГ заплановано приспущення Державного Прапора України, покладання квітів до пам’ятників,  місць поховань земляків-захисників України. О 10:00 буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.  Україна об’єднається в шані і вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь, зберігши тим самим мирне життя на більшій території України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. № 965-р).