З Днем знань!

Дата: 01.09.2020 08:56

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Вітаю Вас з Першим вереснем, Днем знань – початком нового навчального року!

Ось і настав такий довгоочікуваний день для всіх нас — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника.

Щиро радію, що цей новий навчальний 2020-2021 рік ми розпочинаємо у звичайному режимі, що школа відчинила свої двері для вас, діти, аби ви здобували знання, училися долати труднощі, зростали й мужніли, раділи спілкуванню і навчанню.

Бажаю кожному, перш за все, міцного здоров’я. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен Ваш день, кожен крок.

Вітаю першокласників нашої громади, які цьогоріч приєдналися у велику дружню шкільну родину. Для Вас і Ваших батьків сьогодні дуже хвилюючий день.

Бажаю Вам, маленькі друзі, великих успіхів у навчанні, міцної дружби, цікавих уроків та веселих перерв.

Любі одинадцятикласники, сьогодні, для Вас починається вирішальний навчальний рік, за який Ви спробуєте найбільше ввібрати найважливіші знання, щоб Ваш подальший шлях був гідний і щасливий. Юнаки і юнки, гарного Вам майбутнього і великих успіхів у житті!

Шановні педагоги! Я дякую Вам за те, що не лише прищеплюєте нашим дітям любов до науки, а й учите думати, мріяти, дружити, бути справедливими і чесними.

Нехай Ваш важкий, почесний труд буде плідний, як багата осінь, а кожен новий день приносить тільки щастя і радість від достойних результатів своєї праці.

З новим навчальним роком! Творіть, дерзайте! В добрий час!

З повагою Устилузький міський голова     Віктор ПОЛІЩУК