На Волині з 14 вересня діятиме нове епідемічне зонування

Дата: 11.09.2020 11:10

20200911103821.png, фото

Від 14 вересня 2020 року на Волині починає діяти нове епідемічне зонування щодо поширення COVID-19. На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На підставі оцінки епідемічних показників ситуація в області дещо змінилася. Помаранчевий рівень небезпеки встановлено у Луцькому, Ківерцівському та Маневицькому районах Волинської області.

Місто Луцьк, яке було у помаранчевій зоні, віднесли до жовтої. А також, жовтий рівень прийнято встановити у Володимирі-Волинському та у Нововолинську. Щодо районів то це - Володимир-Волинський, Горохівський, Іванчівський, Любешівський, Любомльський, Рожищенський, Старовижівський, Турійський та Шацький.

До слова, навчання у школах, які віднесені до помаранчевої зони, відбувається згідно змішаної форми. Натомість, навчальний процес у зеленій та жовтій зоні відбуватиметься у звичному режимі.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації