Ярмарка вакансій на замовлення Львівського роботодавця

Дата: 15.09.2020 16:10

14 вересня 2020 року у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості була організована друга частина ярмарки вакансій на замовлення Львівського роботодавця - представництва «Drogbud Sp z oo» на відкриті вакансії підсобних та дорожніх робітників.

Представництво «DROG-BUD Sp. z o.o». наразі виконує будівництво дороги Володимир-Волинський - Устилуг тому і звернулось до Володимир-Волинської міськрайонної філії з проханням в укомплектуванню їхнього штату працівниками ????‍????????.

Для пошуку кандидатів були розміщені оголошення на офіційній сторінці у мережі Фейсбук. Крім того, запрошено усіх бажаючих на ознайомчу зустріч із представником роботодавця. Близько 40 осіб виявили бажання поспілкуватись стосовно працевлаштування на заявлені вакансії! З кожним було проведено співбесіду та відібрано 8 кандидатів, які вже завтра приступають до роботи!

Хочемо подякувати представництву "ДРОГ-БУД" СП. 3 О. О. за довіру у пошуку та підборі кваліфікованих кадрів та усім, хто проявив ініціативу у вирішенні питання власної зайнятості