Увага! Важлива інформація!

Дата: 21.09.2020 14:29

Шановні мешканці Устилузької громади!

У безпосередній  близькості до населених пунктів Устилузької міської ради розташовані об’єкти, які мають важливе оборонне значення для держави. Є велика ймовірність використання іноземними спецслужбами, в першу чергу РФ,  територій громади  для збору даних щодо функціонування  даних об’єктів, в тому числі з використанням безпілотних малих літальних апаратів ( БПЛА).

Просимо Вас про виявлені факти прояву інтересу до об’єктів  державного значення з боку іноземців чи інших підозрілих осіб та транспортних  засобів, з метою недопущення вчинення диверсійних актів чи проведення розвідувальної діяльності, повідомити Устилузьку міську раду та старост старостинських округів на місцях.