Вітання з Днем дошкілля!

Дата: 25.09.2020 12:32

Вихователь – це не лише професія, суть якої дати знання. Це - висока місія, призначення якої – створення особистості.
Щире захоплення викликає Ваша дивовижна здатність розкривати таланти, пробуджувати у своїх вихованцях допитливість, вчити працьовитості, наполегливості, цілеспрямованості, доброті, чуйності і любові до своєї Батьківщини.
Від усієї Устилузької громади та від себе особисто, дякую Вам, дорогі вихователі за педагогічну майстерність,   чуйне та щире серце, любов до своєї справи, турботу про благополуччя наших дітей!

Впевнений, що Ваша доброта і ентузіазм перетворюють кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості і щастя!
Від усієї душі бажаю всім вихователям та працівникам дитячих садків подальших успіхів на професійній ниві, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, натхнення, радості і любові вихованців! Нехай Ваш почесний труд буде плідний, як багата осінь! Нехай те, що Ви віддаєте дітям, повертається до Вас сторицею.

Зі святом!

З повагою, Устилузький міський голова, Віктор Поліщук та виконавчий комітет  міської ради!