Про реєстрацію кандидатів на посаду Устилузького міського голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Дата: 28.09.2020 08:52

ЧЕРГОВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Устилузька міська територіальна виборча комісія

Володимир-Волинський район Волинської області

24 вересня 2020 року                                 м.Устилуг

ПОСТАНОВА №7

До Устилузької міської територіальної виборчої комісії Володимир-Волинського району Волинської області 21-24 вересня 2020 року від громадян та представників місцевих політичних партій надійшли заяви та документи, визначені частиною другою статті 224 Виборчого кодексу України, про реєстрацію кандидатів на посаду Устилузького міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши вищезгадані документи, Устилузька міська територіальна виборча комісія Володимир-Волинського району Волинської області встановила відповідність цих документів вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до статей 10, 11, пункту 4 частини другої статті 206, частини другої статті 216, статей 217 – 219, 221, частин першої, другої, четвертої статті 224, статті 225, частин першої – третьої, сьомої – дев’ятої статті 229 Виборчого кодексу України , керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, постановами Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173 та від 25 серпня 2020 року № 200, Устилузька міська територіальна виборча комісія Володимир-Волинського району Волинської області постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів на посаду Устилузького міського голови, висунутих шляхом самовисування та від місцевих організацій політичних партій, в єдиному одномандатному виборчому окрузі згідно додатку.

2. Рішення про реєстрацію кандидатів на посаду Устилузького міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії не пізніше 27 вересня 2020 року.

3. Передати відомості щодо реєстрації кандидатів на посаду Устилузького міського голови до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною дев’ятою статті 229 Виборчого кодексу України.

Голова Устилузької міської

Територіальної виборчої комісії                  ___________            ________________

(підпис)                        (прізвище, ініціали)

Секретар Устилузької міської