Привітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана від місцевого самоврядування

Дата: 30.09.2020 10:04

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – данина поваги  найстаршим людям, багатим на життєвий досвід, які витримали тягар воєнного лихоліття, подарували нам свободу. Турбота про них – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Дорогі батьки, ветерани праці, ветерани війни!

Ви завжди будете слугувати для нас і наших дітей яскравим прикладом, як в єдності та згуртованості долати труднощі, перемагати й будувати свій дім.

Низько вклоняємось вам і висловлюємо глибоку вдячність за батьківську підтримку та розуміння, за ваш подвиг задля майбутніх поколінь.

Бажаємо довгих, щасливих років життя, міцного здоров’я, злагоди, поваги, любові від рідних та близьких!

Миру, благополуччя та Божої ласки!

Устилузька міська рада,

виконавчий комітет

Міський голова                                                                                                    Віктор Поліщук