Вітання з Днем захисника України!

Дата: 13.10.2020 10:41

14 жовтня - день, який зібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу і подарував свято Дня захисника України, Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці.

Наш спокій, мирне небо над головою, затишок вдома щодня оберігають тисячі людей. Це мужні військові: наші чоловіки, брати, кохані, жінки, які бережуть Батьківщину.

Хочу висловити найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, усім воїнам, які  надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу, та вшанувати всіх, хто носить високе звання Захисника України.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні!

Слава її героям!

З повагою, Устилузький міський голова Віктор Поліщук та виконавчий комітет міської ради