Вітання з Днем народження школи!

Дата: 20.10.2020 09:48

Школа - центр духовного життя,  святе місце гуманності, людяності, храм високої культури людських почуттів. Школа робить багато: вона пом’якшує людське серце, облагороджує душу, наставляє на правильний шлях, дає путівку в життя. І сьогодні, в такий осінньо-золотавий день, наша Устилузька школа святкує свій День народження. Бажаємо тобі, наша Школо, чудових талантів і здібностей учнів, високих прагнень і старань вчителів, прекрасної репутації школи та веселого дозвілля в її стінах. Нехай ще не один раз святковий дзвоник скликає учнів до твого храму знань.

Вдячних учнів тобі та заслужених вчителів!!!!