Вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 10:35

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Шановні працівники соціальної сфери !

День працівника соціальної сфери - це свято людей, які першими приймають на себе хвилі людських проблем і в міру своїх можливостей допомагають вирішувати ці проблеми.Основним її завдання - є надання соціальної допомоги певним категоріям громадян, до яких відносяться пенсіонери, малозабезпечені сім’ї, інваліди та інші громадяни держави, які потрапили у складну життєву ситуацію.

Шановні працівники соціальної сфери, результати вашої роботи завжди на виду. Адже завдяки самовідданому служінню обраній справі, ви приносите людям розраду і тепло, даруєте впевненість у завтрашньому дні, сприяєте поліпшенню добробуту населення та забезпечуєте належний рівень соціального захисту .

З нагоди професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Зі святом Вас!

З повагою,Устилузький міський голова                              Віктор ПОЛІЩУК