ВАЖЛИВО!!! З 9.11.2020 р. по 13.11.2020 р. перевірка димових та вентиляційних каналів!

Дата: 04.11.2020 10:04

Устилузька міська рада повідомляє, що з метою недопущення виникнення нещасних випадків під час опалювального сезону 2020/2021 років, для безпечного та заощадливого використання газу у побуті, власникам (орендарям, наймачам) житла необхідно вчасно надати до АТ «Волиньгаз» акти перевірки і прочищення димових та вентиляційних  каналів, проводити ремонти димових та вентиляційних каналів, оголовків, інженерних вводів і випусків, фарбування ввідних газопроводів та укласти договори на обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання.

Дозвіл на проведення технічних та профілактичних оглядів димовентиляційних каналів наявний у ТзОВ «Деметра-Буд», огляд та перевірка у багатоквартирних будинках м.Устилуг  буде проводитись з 9.11.2020 р. по 13.11.2020 року. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 093 856 54 41 – Лисюк Роман Петрович.