Засідання першої сесії Устилузької міської ради восьмого скликання

Дата: 04.12.2020 22:29

4.12.2020 року  відбулося  засідання першої сесії Устилузької  міської ради восьмого скликання. Засідання сесії розпочала голова Устилузької територіальної виборчої комісії Пус Олена Андріївна, яка оголосила результати виборів. Головою громади став Віктор Поліщук. До складу депутатського корпусу увійшли 22 депутати:

Округ №1 Василенко Тетяна Миколаївна

Округ № 6 Люлька Василь Іванович

Романов Валерій Іванович

Татарина Марта Петрівна

Кожен з новообраних депутатів отримав  депутатське посвідчення, а Віктор Поліщук проголосив текст Присяги посадової особи місцевого самоврядування. Після складання присяги він подякував виборцям за довіру та зазначив, що буде працювати на благо громади. Успіхів на новій посаді міському голові побажали: помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч,  керівник ТзОВ «Пятидні» Валерій Діброва, голова Володимир-Волинської  районної ради Віктор Хиць, голова  Володимир-Волинської міської ради Ігор Пальонка, голова Оваднівської ОТГ Сергій Панасевич, голова Зимнівської ОТГ  Вячеслав Католик.  Шляхом  таємного голосування секретарем ради було обрано Людмилу Касьян.

Керуючою справами міськвиконкому є Аліна Куницька.

Також були створені постійні комісії ради.

За поданням голови міської ради Віктора Поліщука були затверджені старости старостинських округів Устилузької ОМТГ. За підсумками голосування старостою Лудинського старостинського округу стала Півницька Жанна Леонтіївна, Рогожанського старостинського округу – Матіюк Тетяна Миколаївна, Хотячівського старостинського округу – Сиротинська Галина Петрівна, Стенжаричівського старостинського округу -  Савчук Оксана Ярославівна, Микитичівського старостинського округу – Кушнірчук Ігор Євгенович, Зорянського старостинського округу – Курило Оксана Олексіївна.

До складу виконавчого комітету увійшли: голова виконавчого комітету  - Поліщук В.Р., міський голова, секретар виконавчого комітету – Куницька А.П., керуюча справами виконавчого комітету Устилузької міської ради, члени виконавчого комітету: секретар ради Касьян Л.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, старости Лудинського старостинського округу, Рогожанського старостинського округу, П'ятиднівського старостинського округу, Хотячівського старостинського округу, Стенжаричівського старостинського округу, Микитичівського старостинського округу, Зорянського старостинського округу.