День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2020 07:16

Сьогодні українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Сил України. Це свято –  данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України, свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!
Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, міцної сили волі. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.  Незламної віри вам, сміливих ідей, добрих надій, впевнених планів, обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Божого благословення вам і вашим родинам!

З повагою, Устилузький міський голова Віктор Поліщук та виконавчий комітет міської ради