ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.01.2021 16:51

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас із великим державним святом – Днем Соборності України!

Більше ста років тому відбулась знаменна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу, а 22 січня 1990 року, взявшись за руки, мільйони людей з’єднали українські землі  від Сходу до Заходу і в такий спосіб продемонстрували ідею державної незалежності, соборності та свободи.

У цей день ми особливо повинні пам’ятати, що не зважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині –  ми є українцями!

Плекаймо нашу єдність і свободу, які роблять нас гідними нащадками наших батьків! Зберігаймо цей безцінний скарб! Миру усім нам, щастя і нехай береже Господь нашу  Україну!

Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої країни!

З повагою Устилузький міський голова

Віктор ПОЛІЩУК