До уваги водіїв: попередження про погіршення погодних умов, що може призвести до порушення та припинення руху транспорту!

Дата: 08.02.2021 13:41

За прогнозом УкрГідрометцентру, 8 лютого у західних, центральних, Житомирській, Київській, Чернігівській областях значний сніг, в Україні пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети (приріст снігу 20-30 см, в Рівненській, Волинській, Львівській областях 30-40 см).

На Прикарпатті та у південних областях сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на Закарпатті значний дощ (І рівень небезпечності - жовтий).

На дорогах ожеледиця! Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту.

ДСНС звертається до власників транспортних засобів: утримайтеся від подорожей автомобілями у період негоди та не залишайте транспортні засоби вздовж доріг, аби спецтехніка комунальних служб могла вчасно та якісно очистити дороги і тротуари від снігу!