Ознайомлення школярів із світом професій

Дата: 16.04.2021 15:44

З метою ознайомлення школярів із світом професій, фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру провели профорієнтаційний захід для учнів с. Сусваль.

Із старшокласниками опрацювали формулу вибору професії, ознайомили із сучасними тенденціями на ринку праці. Особливо їх зацікавив рейтинг найбільш популяриних професій за даними інфографіки , розмішеної на сайті Державної служби зайнятості. Також їх поінформували про варіанти здобуття омріяної професії у навчальних закладах.

На заході також був присутній представник Володимир-Волинського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Слащук , який розповів учням про їх права, наголосив на обов’язках як дітей, так і батьків, які їх виховують.

Такі заходи покликані наблизити учнівську молодь до свідомого вибору професії і надіємося, що вони принесуть свій результат у майбутньому.