Вітаємо переможців!

Дата: 19.04.2021 10:40
Кількість переглядів: 1931

У квітні 2021 року відбувся ІІ (заключний) тур обласного конкурсу солістів-вокалістів серед учнів мистецьких шкіл. У конкурсі взяли участь 98 учасників з 19 мистецьких шкіл області, серед яких учні Устилузької дитячої школи мистецтв (викладач Пустова Світлана Петрівна), які змагалися у  номінації «Естрадно-джазовий спів» і зайняли призові місця у різних вікових категоріях:

• Дарина Киричук – І місце;
  • Юлія Денисюк – ІІ місце;
  • Денис Євтошук – ІІІ місце.

Також в обласному дистанційному фестивалі-конкурсі «У вихорі танцю» вихованці Володимир-Волинського районного будинку школяра – танцювальний колектив «Zumba» с. Лудин (керівник Киричук Юлія Віталіївна) –  зайняли ІІІ місце у старшій віковій категорії в номінації «Сучасний танець»

Щиро вітаємо талановитих юних лауреатів та їх наставників з чудовими результатами!

Бажаємо ніколи не стояти на місці, долати щоразу нові творчі сходинки! Успіхів, натхнення та нових злетів!

Також хочемо висловити подяку батькам наших лауреатів. Ваші діти є гордістю нашої громади. Ми дякуємо Вам за творчий підхід та активну життєву позицію. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я,  щастя,  благополуччя і подальших перемог вашим дітям!