Благодійна допомога

Дата: 19.04.2021 10:49

Наближається Великдень. Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Пасхальні свята нагадують нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

За сприянням Устилузького міського голови Віктора Поліщука,  директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району Любові Столярчук, Волинським обласним БФ «Дитяча місія. Україна» (керівник Людмила Лонюк)  була надана благодійна допомога до Великодня (67 продуктових наборів)  для осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та знаходяться на обслуговуванні у відділенні натуральної допомоги  терцентру.

Дякуємо організаторам за чуйність, доброту і хороші справи.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису