В Устилузькій ОТГ відзначили День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 11.05.2021 15:14

Друга світова війна стала найбільш жорстокою та кривавою в історії людства. Тисячі українців захищали свободу і незалежність нашої країни. Великою ціною здобуто нашу перемогу.

Висловлюємо свою вдячність усім, хто тяжкою працею наближав довгоочікувану перемогу. Низький уклін вам за це

8,9 травня відбулися панахиди за загиблими та вшанування пам'яті жертв Другої світової війни і покладання вінків та квітів до пам'ятних  знаків.

Згідно з розпорядженням міського голови, ветерани Другої світової війни отримали щорічну разову грошову допомогу на загальну суму 13200грн.

Меценатом, керівником ТзОВ «Пятидні»  Валерієм Дібровою, була також надана грошова допомога зазначеній категорії громадян.

У бібліотечних закладах громади відбулися виставки літератури, у БК- в онлайн режимі культурно-мистецькі заходи, у загальноосвітніх навчальних закладах  провели тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни.