Вітання зі святом Останнього дзвоника

Дата: 27.05.2021 08:13

Шановні учні, вчителі, батьки!

Дорогі випускники!

Щиро вітаю Вас зі святом останнього дзвоника,  який розпочинає веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для учнів цей день сповіщає про завершення навчального року та початок довгоочікуваного відпочинку.  Хай гарним та чудовим буде Ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.

Для випускників цей день особливий, бо для них відкриваються дороги в доросле життя з новими викликами і складнощами, вершинами і досягненнями. Я бажаю Вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, і щоб на Вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснених мрій. Вірю, що Вам, дорогі випускники, не забракне сміливості та наполегливості, Ви твердо крокуватимете до обраної цілі.

Від імені Устилузької міської ради та виконавчого комітету висловлюю слова вдячності педагогам нашої громади і бажаю, насамперед, мудрості, терпіння, міцного здоров’я. Своєю нелегкою працею Ви кожен день доводите, що український народ – розумний, інтелектуальний та вірний звичаям і традиціям рідної землі.

Батькам – віри в своїх дітей, оптимізму, миру у Ваші домівки. Ви вклали у своїх дітей і душу, і серце, тож хай життя виправдовує всі Ваші сподівання.

Усім зичу щедрої долі, невичерпної енергії, любові, добра і злагоди, віри і впевненості у завтрашньому дні!

У добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

Устилузький міський голова

Віктор ПОЛІЩУКФото без опису