Профорієнтаційна робота з дітками

Дата: 22.06.2021 12:08

Продовжуємо профорієнтаційну роботу з дітками, які відпочивають у пришкільних таборах. Сьогодні знайомитись із світом професій до Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості завітали учні Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського.

Школярі з радістю брали участь у профорієнтаційних іграх та конкурсах, жваво відгадували загадки, розв’язували кросворди та ребуси на знання професій, грали руханки та естафети.

Також до заходу долучились представники 7 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Волинській області. Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? До якого поверху може дістати пожежна драбина? Учні дізнались відповіді на ці та безліч інших запитань.

Щасливі посмішки та сяючі очі школярів, слова подяки, яскраві емоції ще довго будуть нагадувати нам про гарно проведений час.