Увага! Конкурс громадських ініціатив

Дата: 02.07.2021 14:47

Устилузька міська рада оголошує конкурс на визначення кращих ініціатив жителів Устилузької  територіальної громади на 2021 рік

Ціль грантового конкурсу: сприяти самоорганізації жителів  громади шляхом підтримки ініціатив громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ініціативних груп, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.

Учасники конкурсу:  ініціативні групи, громадські об’єднання (ГО), органи самоорганізації населення (ОСН), бюджетні установи, які знаходяться на території  громади.

ПРІОРІТЕТИ:

1. Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо).

2. Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.

3. Організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, спортивні заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).

4. Розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини територіальної громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та  свят, тощо).

5.  Впровадження енергозберігаючих заходів.

6.  Матеріально-технічне забезпечення будинків культури.

7. Відкриття нових гуртків.

8. Перетворення бібліотек у осередки громадської активності, створення відкритих (молодіжних) просторів.

10. Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Максимальний розмір гранту: 35 000 грн.

Організація чи ініціативна група, що бере участь у конкурсі повинна забезпечити не менше 20% бюджету проекту власним внеском фінансовим, або внеском своїх партнерів. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, не фінансується заробітна плата.

Прийом проектних заявок - з 02 липня до 01 серпня (до 17.00 год)квлючно 2021  року .

Реалізація заходів – до 30.12.2021 з дня оголошення переможців конкурсу  .

Оголошення результатів конкурсу – протягом 5 днів з дня закінчення прийому проектних заявок 2021 року.

Для отримання гранту слід направити заповнену форму проекту із додатками на електронну адресу: ustylugmr@gmail.com із зазначеною темою «конкурс ініціатив»та надіслати на поштову адресу: м. Устилуг, вул. Володимирська,40

Повний пакет документів, положення та форму проекту Ви можете отримати на сайті  Устилузької міської ради - http://ustyluzka.gromada.org.ua у розділі «Громадські ініціативи»

Пакет конкурсних документів має містити:

-   заповнену форму проекту відповідної форми;

-   перелік учасників ініціативної групи (для ініціативних груп);

-   бюджет ініціативи;

-   додатки.

Розгляд пропозицій здійснюється конкурсною комісією.

Ініціативи (проекти) не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту конкурсна комісія   підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.

Про позитивний розгляд проекту (ініціативи) конкурсна комісія  повідомляє письмово чи листом на електронну адресу.

За консультаціями можна звертатися через

електронну пошту ustylugmr@gmail.com.