Громадські слухання про перейменування назв вулиць

Дата: 23.07.2021 14:19

П Р О Т О К О Л

локальних громадських слухань  проекту рішення міської ради «Про перейменування вулиць»

Вид громадських слухань та їх предмет

«13 липня» 2021 року

Місце проведення: приміщення клубу с. Хотячів, що знаходиться за адресою вул. Карбишева, 36, с. Хотячів

Час проведення: 15.00 год.

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 15 осіб (список реєстрації - у Додатку 1 до цього протоколу).

З них наділені правом голосу 14 учасників.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.   Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії

2.   Затвердження порядку денного та регламенту слухань.

3.    Про проект рішення міської ради «Про перейменування вулиць»

Питання порядку денного, що обговорювалося

1. Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії.

СЛУХАЛИ:

1. Дубову В.І., яка запропонувала обрати головою громадських слухань Касьян Л.В., а секретарем Сиротинську Г.П.
  2. Слухали Сиротинську Г.П., яка запропонувала обрати членами лічильної комісії Дубову В.І., Долгонюк Н.Л., Олендер О.С.

УХВАЛИЛИ:

1. Обрати головуючим слухань: Касьян Л.В., м. Устилуг, вул. Пархоменка, 4 , 676848481

2. Обрати секретарем слухань: Сиротинську Г.П., с. Хотячів, вул. Пархоменка, 4 ,

Членами лічильної комісії:

Дубову В. І.,  с. Хотячів, вул. Карбишева,  10

Долгонюк Н.Л., с. Хотячів, вул. Каришева,8

Олендер О.С., с. Хотячів, вул. Каришева,18/2

1. Затвердження порядку денного та регламенту слухань

СЛУХАЛИ:

1. Про затвердження порядку денного та регламенту слухань.

ВИСТУПИЛИ:

1. Касьян Л.В., голова громадських слухань, яка запропонувала, затвердити запропонований порядок денний та регламент

УХВАЛИЛИ:

1. Затвердити такий порядок денний громадських слухань:

1.  Про проект рішення міської ради «Про перейменування вулиць»

2. Затвердити такий регламент громадських слухань:

на вступне слово ініціатора громадських слухань – до 3 хвилин;

на доповідь – до 10 хвилин;

відповіді на запитання після доповіді й усіх співдоповідей разом – до 1 хвилин;

на виступи в обговоренні – до 3 хвилин.

1. Про проект рішення міської ради «Про перейменування вулиць»

Питання, яке порушується

СЛУХАЛИ:

1. Касьян Л.В., секретаря міської ради, «Про проект рішення міської ради «Про перейменування вулиць»

Питання, яке порушується

ВИСТУПИЛИ:

1. Олендер О.С., жителька с. Хортячів, яка запропонувала підтримати запропоновану назву вулиці, а також поставила питання, що робити із документами на майно у звязку із перейменування вулиці.

2. Сиротинська Г.П., староста Хотячівського старостинського округу, яка розповіла, які дії необхідно вчинити після перейменування вулиці

УХВАЛИЛИ:

1. Підтримати даний проект рішення міської ради та винести на розгляд сесії міської ради та затвердження сесії міської ради.

Голова слухань             Касьян  Л.В.                                    _______________

(прізвище та ініціали)                                (підпис)

Секретар слухань         Сиротинська Г.П.                            ______________

(прізвище та ініціали)                                (підпис)

про проведення громадських слухань

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам прана власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 989, керуючись Положенням «Про громадські слухання у Устилузькій об’єднаній міській територіальній громаді», затвердженим рішенням Устилузької міської ради від 02.08.2018 р. №37/9 розпорядженням міського голови від 09.06.2021 призначено громадські слухання проекту рішення міської ради «Про перейменування вулиць», ініціатором яких був міський голова. Дане розпорядження було опубліковане на офіційному веб-сайті міської ради.

До Устилузької міської ради протягом визначеного терміну на обговорення вищевказаного проекту рішення пропозицій та звернень не надходило.

Громадські слухання призначені були на 13.07.2021 р. о 12.00 в приміщені ФАПу, що знаходиться за адресою: с. Тростянка, вул. Гуденка, 1а, про що було інформовано жителів с. Тростянка, проте на визначений термін жителі с. Тростянка не з’явилися і громадські слухання не відбулися.