Про результати конкурсу

Дата: 09.08.2021 16:12

В Устилузькій міській  територіальній громаді відбувся конкурс на визначення кращих ініціатив жителів  громади 2021 року. До конкурсної комісії надійшло 12 проектів. Переможцями конкурсу стали 7 проектів. А саме: SMART TV – для сучасного кабінету української мови та літератури Зорянської гімназії та показового уроку зокрема,  «Звучи, рідна школо!» (м.Устилуг),  Проведення турніру з футболу в с. П’ятидні, Створення середовища «Бібліотека – народний університет» (м.Устилуг),  Впорядкування братської могили на кладовищі   с. Стенжаричі, Створення веб-сайту «Культура Устилузької громади», Придбання ноутбука для клубу-філії с. Коритниця Устилузького будинку культури.

На реалізацію проектів-переможців з місцевого бюджету виділено кошти в сумі 93434,00 грн.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху в реалізації проектів.Фото без опису