ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД «ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

Дата: 11.08.2021 10:55

Протягом 2-11 серпня  в Устилузькій міській публічній  бібліотеці і бібліотеках-філіях Устилузької міської ради були проведені інформаційно-просвітницькі, профілактичні заходи щодо протидії торгівлі людьми для жителів Устилузької ТГ. Під час заходу присутніх було ознайомлено з ганебним порушенням прав людини таким, як торгівля людьми. Названі були основні передумови поширення цього явища. Звернуто увагу пошукачів на те, як не потрапити на гачок аферистів при пошуку роботи за кордоном та як захистити себе у чужій країні.  Присутні  ознайомилися з гарячими лініями з протидії торгівлі людьми. Загалом роботою було охоплено 35 осіб.

В адмінприміщенні Устилузької міської ради  і ЦНАПу оформлені інформаційні куточки. На офіційному веб-сайті Устилузька міська територіальна громада  30.07.2021 року опубліковано статтю до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Запропоновано до перегляду соціальні відео ролики щодо протидії тогівлі людьми.