ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-08-17-001027-c

Дата: 20.08.2021 15:54

ОБ Ґ РУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/ або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі
UA-2021-08-17-001027-c

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб Замовника у закупівлі Дизельного палива

Замовник: Устилузька міська рада.

ЄДРПОУ: 04051388

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-30-001625-a;

Предмет закупівлі: Дизельне паливо (талони) (код 09130000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).

Очікувана вартість предмета закупівлі: 16673,00 грн з ПДВ (відповідно до службової записки  головного бухгалтера, начальника відділу бухгалтерського обліку планування та звітності Устилузької міської ради від 30.07.2021.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати вимогам чинних на день подання тендерної пропозиції державним (національним) стандартам / технічним регламентам.

Ціна поставки врахована середня по Волинській області  станом на 30.07.2021 року  із коєфіціентом росту 1,0036.

Вимоги до Учасника та стаціонарних автозаправних станцій (далі – АЗС),  на яких Учасник гарантує заправку транспортних засобів Замовника:

Розвинена мережа. Місце розташування (розміщення) АЗС: Учасник обов’язково повинен мати АЗС на території  м. Устилуга, або на території Устилузької об'єднаної міської територіальної громади Волинської області чи мати договір з АЗС, які знаходяться на вказаній території, на надання послуг з обміну довірчих документів (талони пластикові, паперові або паливні скретч-картки) на пальне та по всій території України (крім тимчасово окупованих територій (Донецької, Луганської областей та АР Крим).

Відпуск палива повинен здійснюватися на АЗС згідно дозвільних документів на отримання товару (далі – Талони) цілодобово, включаючи суботу, неділю, святкові та неробочі дні.

Дизельне паливо, яке Учасник планує відпускати Замовнику на запропонованих АЗС, повинен відповідати діючим вимогам встановленим законодавством України.

Голова тендерного комітету                                                                            Микола МІЩУК

ОБ Ґ РУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/ або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі
UA-2021-08-17-001027-c

Замовник: Устилузька міська рада.

ЄДРПОУ: 04051388

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-30-001625-a;

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: