30-та річниця Незалежності України

Дата: 25.08.2021 15:41

24 серпня в Устилузькому будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Міський голова Віктор Поліщук привітав усіх жителів та гостей громади зі святом та вручив подяки активним громадським діячам, а також матерям і дружинам загиблих воїнів АТО. Очільник громади висловив вдячність усім, хто захищав і захищає незалежність нашої держави, та співчуття родинам загиблих героїв, яких вшанували хвилиною мовчання. Також відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника "За волю" та могил загиблих воїнів АТО, до якої долучилися школярі.

До присутніх із вітальним словом звернувся почесний гість, заступник голови Володимир-Волинської районної державної адміністрації Андрій Сторонський, який побажав присутнім наснаги, миру та щедрої долі в ім’я соборної, незалежної, демократичної процвітаючої країни та передав жителям Устилузької громади вітання від голови Володимир-Волинської районної ради Віктора Хиця та голови Володимир-Волинської РДА Юрія Лобача.

Катерина Свищ, мама загиблого воїна АТО, керівниця Всеукраїнського об'єднання , побажала усім миру, щастя, дорожити нашою свободою, берегти мир і нашу незалежність, яка дається надто дорогою ціною - життями наших синів та чоловіків.

Також до вітань доєдналися Лариса Лучинець, членкиня "Союзу Українок".
Впродовж урочистого заходу жителі та гості громади мали змогу насолодитися яскравими хореографічними, вокальними номерами, патріотичними віршами.
Хедлайнерами свята став гурт "Чорні черешні", який зарядив глядачів чудовим настроєм, позитивними емоціями та драйвом.

Щиро дякуємо спонсорам, а також усім, хто долучився до організації проведення свята.