З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 31.08.2021 21:00

Дорогі школярі!

Шановні педагоги, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

1 вересня -  хвилюючий і незабутній день, який  барвами осінніх квітів, своєю атмосферою,  свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником знову відчиняє  шкільні двері.

День знань – це свято, що єднає тих,  хто вчиться і навчає, хто проводжає до школи і зустрічає з неї, хто спонукає до  спортивних перемог та творчості, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини.

Усім, хто прийшов здобувати знання, бажаю успіхів і наснаги, терпіння і сил, завзяття та невичерпної допитливості. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у власних силах, відданість шкільної дружби і надійна підтримка близьких.

Особливий, знаменний   день сьогодні для  першокласників, для яких школа - це новий етап в житті, повний відкриттів. Хай Ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної Вам подорожі країною знань!

Окреме привітання випускникам! Цей рік - дуже важливий для Вас. Бажаю Вам провести його з максимальною користю, остаточно визначитися з вибором професії. Нових успіхів і нових перемог!

Дорогі педагоги, нехай Ваша праця і її результати приносять  задоволення, нові професійні досягнення та особисті звершення! Здоров’я Вам,  благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Батькам бажаю радості і гордості за успіхи своїх дітей. Хай Ваші родини завжди супроводжують віра, надія і любов!

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ!

З 1 вересня, з Днем Знань!

З повагою Устилузький міський голова Віктор ПоліщукФото без опису