КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ У ВИПАДКУ НАСИЛЬСТВА

Дата: 01.09.2021 11:48

Проблема насильства в сім’ї є надзвичайно актуальною для України. Найбільш потерпають у суспільстві від насильства, як правило, жінки та діти. Без подолання цього згубного явища неможливо створити сприятливих умов для самореалізації особистості, вільного її волевиявлення, реалізації принципу рівних прав, свобод і можливостей.

Суб'єкти, які здійснюють заходи у сфері протидію домашньому насильству

• Органи Національної поліції
  • Органи управління освіти, навчальні заклади та установи системи освіти
  • Органи, установи і заклади охорони здоров`я
  • Загальні та спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ У ВИПАДКУ НАСИЛЬСТВА

• До поліції за номером 102.

• До центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

• До управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій.

• До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.

• До психолога, соціального педагога, класного керівника тощо.

• До близької людини.

• На телефони "Гарячих ліній":

БЕЗКОШТОВНІ "ГАРЯЧІ" ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ

• Національна дитяча "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" Центру "ЛА СТРАДА-УКРАЇНА": 0-800-500-333 (для дзвінків з мобільного)
  • Національна "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" з питань запобігання насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога):0-800-500-335 та 116-123 (безкоштовно з міських телефонів), 386 - для абонентів Київстар, 0-800-500-225 та 116-111
  • Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба: (044) 255-64-50

Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги

Зателефонувавши за номером 0 800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

Національна “гаряча лінія”з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номерами телефонів 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116 123 (безкоштовно з мобільних).

Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в Устилузькій міській  раді   93 4 19

Управління соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА (03342) 23394, (03342) 26362