З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 02.10.2021 21:08

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ нашої громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Вашого професійного свята!

У цей день кожний з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, з особливою теплотою і любов’ю згадує своїх Педагогів, що проводять по шляху здобуття нових знань.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Хочемо побажати Вам впевненості, витримки та міцних сил у праці. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваші задуми та проекти супроводжують успіх та приносять вам визнання. Нехай уся ваша праця проходить легко, натхненно, а її плоди робитимуть світ кращим з кожним днем. Міцного Вам здоров’я, підтримки, радості та благополуччя!

З повагою Устилузький міський голова Віктор Поліщук