Проведено захід

Дата: 29.09.2021 09:03

Домашнє насильство-це не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

COVID-19 запитання і відповіді про вакцинацію

В Устилузькій міській раді 29 вересня відбувся круглий стіл за темами:

Фото без опису      Тому, з метою підвищення рівня знань жителів Устилузької ТГ щодо щеплення від COVID-19 , поняття « домашнє насильство»,  «торгівля людьми», прав та свобод громадян, державних та міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми, усвідомлення жителів громади гостроти проблеми торгівлі людьми, насильства в сімї,  обговорення причин, форм та ознак цього явища та про те, яким чином убезпечити себе від потрапляння до рук торгівців людьми, куди можна звернутися за допомогою, що є важливим в попередженні поширенні цього явища ,  в залі засідань Устилузької міської ради начальником відділу соціального захисту та охорони здоровя Півницькою Жанною, провідним спеціалістом Назар Тетяною  було проведено інформаційно- розяснюючі заходи , з теми « Про необхідність вакцинації», «Не стань жертвою торгівлі людьми», « Протидія  насильству у сімї» з соціальними робітниками та фахівцями з соціальної роботи територіального центру Вол-Волинського району.
        Присутні ознайомилися з матеріалами щодо профілактики торгівлі людьми, протидії насильству, чому важливо робити щеплення від
COVID-19, поінформовані про організації та установи, куди можна звернутися і отримати допомогу.