Святкові заходи до Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 04.10.2021 16:51

"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.
Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства. Він дозволяє висловити глибоку пошану до людей, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.

Урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулися 3 жовтня в Устилузькому будинку культури . До вітального слова були запрошені Жанна Півницька та Ористлава Сидорчук.

На святковому концерті жителі мали можливість поринути у світ прекрасного, послухати пісні своєї юності, згадати пам'ятні моменти свого життя. Для усіх присутніх Устилузькою міською радою та Ористлавою Сидорчук було організовано чаювання з запашною випічкою.

Заходи пройшли у теплій святковій атмосфері, на яких всі присутні отримали заряд позитивних емоцій.
Щиро дякуємо колективу "Сузір'я"!!!