Зустріч з учнями 8-9 класів

Дата: 11.10.2021 16:42

Сьогодні фахівці з профорієнтації  Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали гімназію с. Верба з мобільним центром профорієнтації та зустрілися з  учнями  8-9 класів.

Під час заходу    учасників  ознайомили  із світом професій, основами професійного вибору та ситуацією на ринку праці. Також  нагадали  формулу  успішного  вибору професії та розглянули розповсюджені помилки .

Школярі пройшли тестування для визначення професійних інтересів та схильностей, щоб  впевнитись у правильності свого вибору. Вони отримали  поради про те,  як правильно враховувати свої психологічні особливості при  плануванні професійного майбуття.

Також старшокласникам запропонували пройти комплексне профорієнтаційне тестування онлайн на платформі «Моя професія», на що вони охоче погодились.