14.10.2021 РОКУ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ПОКРОВ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 13.10.2021 15:05

Шановні захисники  і захисниці України! Дорогі ветерани, учасники АТО та ООС, військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій наших жителів . Устилузька міська рада та виконавчий комітет вітають вас із Днем захисників України!

Не випадково це свято символічно об'єднане з шануванням українського козацтва та святої Покрови Пресвятої Богородиці. Вони нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Завдяки нашим захисникам сьогодні у незалежній та суверенній Україні, під мирним небом, живуть наші діти, ростуть наші онуки. Сьогодні ви – надія українського народу, взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!

Шана пам’яті загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів та віримо, що їх подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків!

Цього дня бажаємо вам, дорогі захисники, міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають вам душу. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

Міський голова       Віктор  ПОЛІЩУК