ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 26.10.2021 12:19

24 жовтня 2021 року в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лудин відбулися  громадські обговорення щодо кандидатури старости Лудинського старостинського округу Ковальчук Наталії Володимирівни. Проведення громадського обговорення є обов’язковим перед прийняттям радою рішень про призначення на посаду старости.

На порядок денний було винесено  питання: «Про обговорення кандидатури Ковальчук Н.В. на посаду старости Лудинського старостинського округу.

Громадські слухання проходили згідно з чітким регламентом: обирався секретар громадських слухань та лічильна комісія.

На обговорення прийшло більше ніж двадцять відсотків жителів округу. Дуже приємно, що мешканці сіл активно долучаються до цього відповідального процесу, адже бачити не байдужість людей  вкрай важливо. Кандидат на посаду мав змогу, згідно із регламентом зустрічі, виступити перед присутніми та відповісти на задані запитання. Упродовж зустрічі Наталія Володимирівна поділилися своїм баченням про розвиток старостинського округу, а самі ж жителі не лишалися байдужими до найактуальніших проблем сільських територій: стану доріг, подальшої долі лісу, вуличного освітлення, долі ФАПів та побажали Наталії Володимирівні терпіння та плідної праці.