Що таке торгівля людьми, її види та форми

Дата: 28.10.2021 16:28

27 жовтня 2021р працівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я Устилузької міської ради Півницька Жанна та Назар  Тетяна з метою підвищити рівень поінформованості та усвідомлення населення гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища провели захід під назвою : «Що таке торгівля людьми, її види та форми».

Останнім часом явище торгівлі людьми стало поширеним в Україні. Зазначили, що зараз українці найбільше страждають від трудової експлуатації та сексуального рабства. Трудове рабство процвітає у Польщі та Росії, а сексуальне – у Туреччині. У середньому жертвами торгівлі людьми стають громадяни України віком 20-35 років.

Під час зустрічі за круглим столом з працівниками Служби у справах дітей Устилузької міської ради  та соціальними робітниками територіального центру було обговорено, як не стати жертвами злочинців, котрі займаються торгівлею людьми. Ознайомили з інформаційними матеріалами щодо попередження торгівлі людьми, роздали буклети та брошури з інформацією як діяти, у випадку потрапляння у рабство.