ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-11-19-005143-b

Дата: 24.11.2021 15:18

ОБ Ґ РУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/ або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі
UA-2021-11-19-005143-b

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб Замовника у закупівлі Дизельного палива

Замовник: Устилузька міська рада.

ЄДРПОУ: 04051388

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-19-005143-b

Предмет закупівлі: Трактор LOVOL 244 HRXC (реверс) з кабіною (або еквівалент) (код 99999999-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).

Очікувана вартість предмета закупівлі: 246 000,00 грн з ПДВ (відповідно до службової записки  Міщука М. Є., начальника відділу  комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою,екології та агропромислового комплексу Устилузької міської ради від 19.11.2021 № 4495/01-31).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Кількість: 1 шт.

Виробник      Shandong Lovol Heavy Industry Co., LTD

Інформація про модель        Трактор LOVOL 244 HRXC (реверс) з кабіною або еквівалент

Тип трактора Універсально-пропашний колісний трактор

Номінальне тягове зусилля, кН      6.5

Тип рульового керування і керування гідравлічною системою трактора        1 незалежний гідронасос. Рульове керування трактора гідравлічне. Поворотний циліндр двосторонньої дії з незалежним гідронасосом. Гідросистема - роздільні гідрованни (КПП + трьохточка) з незалежним гідронасосом.

Тип трьохточкової навіски трактора         Категорія (стандарт) 3-х точкової навіски - I. Максимально допустиме навантаження на рівні 4500 мм - 4 500 N

Країна виробництва Китай

Модель двигуна       КМ 385 ВТ (завод Laidong)

Тип двигуна  Трьохциліндровий чотиритактний дизельний двигун з водяним охолодженням. Рядний. Вертикальне розміщення циліндрів. Безпосереднє впорскування пального.

Кількість циліндрів двигуна           3

Об'єм двигуна, см3   1 532 см3

Потужність двигуна, к.с. та кВт

Тип запуску двигуна            24 к.с. або 17,6 кВт

Стартерний

Вал відбору потужності      Двошвидкісний (540/1000)

Кабіна З обігрівачем

КПП   Механічна (4+1)х2

Кількість передач (вперед/назад)   8 вперед; 2 назад

Зчеплення      Дводискове сухе

Колісна формула      4х4, з приводом переднього моста, який підключається

Блокування заднього диференціалу

Рульове керування

Колеса

Баласт Механічне блокування заднього диференціалу

ГУР

6.0-16/9.5-24

Передній

Трактор LOVOL 244 HRXC (реверс) з кабіною або еквівалент повинен:

бути офіційно поставлений в Україну, мати повне митне очищення і сертифікацію в Україні;

мати гарантію на весь трактор, в тому числі на двигун та коробку перемикання передач не менше 2 роки

бути новий та з датою виробництва не старше 2021 року.

Повинно бути забезпечено:

кваліфікована передпродажна підготовка трактора з заправкою всіх технічних рідин (масел) і перевіркою працездатності всіх вузлів і механізмів;

надання сервісної книжки, сервісна підтримка покупця;

безкоштовне надання реєстраційних документів разом з трактором, які необхідні для державної реєстрації трактора в органах Держпродспоживслужби;

Місце доставки: доставка трактора LOVOL 244 HRXC (реверс) з кабіною або еквівалент за адресою: 44731, Волинська область, Володимир-Волинський район, м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 за рахунок сил, засобів та коштів продавця (постачальника).

Строк поставки:  до 24.12.2021 року

Голова тендерного комітету                                                                            Микола МІЩУК