Проведено профілактичний захід

Дата: 25.11.2021 16:07

Проведено профілактичний захід

25 листопада 2021 року спеціалістами служби у справах дітей Устилузької міської ради спільно із спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я міської ради обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, діти в яких опинилися у складних життєвих обставинах, на території громади  відвідано 6 родин, в яких на утриманні перебувають 11 малолітніх/неповнолітніх дітей віком від 0 до 18 років. Під час візиту з батьками малолітніх/неповнолітніх дітей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, не вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку, а також наголошено на цільове використання державних коштів, що виплачуються безпосередньо на утримання дітей.

Під час рейду у зв’язку з акцією « 16 днів проти насильства» працівниками  служби у справах дітей та відділу соціального захисту та охорони здоров’я в освітніх закладах сіл Микитичі та Стенжаричі  Устилузької громади було проведено інформаційно-просвітницькі  заходи з питань попередження усіх форм насильства.