Денний рейд " Неблагополучна сім'я"

Дата: 10.12.2021 16:00

З метою перевірки  житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя,  10 грудня 2021 року головним  спеціалістом служби у справах дітей Устилузької міської ради та  поліцейським офіцером громади  Володимир- Волинського РВП ГНУП Волинської області лейтенантом поліції проведено  профілактичний  рейд «Неблагополучна сім'я» на території  старостинського округу сіл Микитичі, Коритниця, Новини, Кладнів Устилузької МТГ. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Відносно однієї особи було складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за злісне невиконання батьківських обов’язків.