НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ

Дата: 31.12.2021 09:49

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона для дітей, які вірять в дива та чекають  на їх здійснення. З нагоди новорічно-різдвяних свят   працівниками служби у справах дітей  спільно з поліцейським офіцером громади вручено від Устилузької міської ради солодкі подарунки дітям-сиротам, дітям, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах та дітям , позбавлених батьківського піклування.

Дивлячись в їхні оченята хочеться віддати ввесь світ, заповнити їхнє серце любов’ю, здійснити всі бажання, щоб кожна дитина навчилася бачити доброту, любов, людяність, чесність та щирість.

Дана акція відбулася за підтримки міського голови Віктора Поліщука та керівника ФГ  «Західний Буг» Миколи Юнака.

Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами, нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, натхнення і всіх гараздів!