Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання». Запоріжжя, Вінниця, Київ. Національний рівень

Дата: 31.12.2021 10:13

«Допомогаючи іншим, допомагаємо собі»

Опис проблеми:

Відсутність служб раннього втручання для дітей з затримкою розвитку чи іншими порушеннями, які спрямовані на підтримку як дитини, так і на батьків, родини та загалом інформування соціального оточення.

Відсутність інформації про послугу та мотивації щодо її провадження в суспільстві і серед батьків.

Проблема підготовки фахівців для надання послуги - у спеціалістів переважають стереотипи медичної моделі, не сприйняття соціальної, брак місцевих ініціатив, офіційних законодавчих документів.

Ознайомитись з матеріалом тут