Профілактичний рейд " Неблагополучна сім'я"

Дата: 20.01.2022 10:03

18 січня 2022 року працівники служби у справах дітей Устилузької міської ради  спільно з   поліцейським офіцером громади О.А.Дем’яненко та інспектором СЮП ВП Володимир-Волинського РВП ГУНП О.В. Редько  провели  черговий профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я».

Обстежено умови проживання 12 дітей із 5 сімей, батьки яких неналежним чином виконують батьківські обов’язки щодо утримання, навчання та виховання дітей.

За результатам рейду складені акти обстеження житлово-побутових умов сімей, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Попереджено  батьків про адміністративну відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

Служба у справах дітей продовжує вживати вичерпних заходів, спрямованих на раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та надання всебічної допомоги для їх подолання.