Соціально-виховна робота з сім’ями особами СЖО,молоддю, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбуття покарання з випробуванням

Дата: 21.01.2022 10:59

Проведення соціально-виховної роботи, інформаційно-роз’яснювальної, профілактичних бесід з сім’ями особами СЖО, молоддю, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбуття покарання з випробуванням – одна з форм роботи відділу соціального захисту та охорони здоров’я, метою якою є здійснення сприяння у нормалізації соціально- психологічного клімату в родинах.

Спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я Півницькою Ж.Л., Назар Т.М. спільно з фахівцем соціальної роботи районного територіального центру соціального обслуговування Ткачук І.М,старостою Микитичівського старостинського округу Кушнірчуком І.Є. Фото без описуФото без описуФото без опису18 січня проведено профілактичний рейд, у ході якого здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 3 родин, в яких виховується 4 дітей .За результатами проведеної роботи складено відповідні акти і  надані відповідні консультації .З батьками дітей  та особою , засудженою до покарань не пов’язаних з позбавленням волі проведено роз’яснювально-профілактичну роботу  щодо ведення здорового способу життя, профілактики наркоманії, алкоголізму, вчинення нових злочинів, питань насильства, сімейного мікроклімату ,належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, одного з батьків скеровано до закладу охорони здоров’я .

Звертаємо увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.