Пам`ятаймо загиблих героїв АТО

Дата: 25.01.2022 10:20

25 січня 2022 року минає 7 років  з дня загибелі  нашого земляка, старшого лейтенанта 54-го окремого розвідувального батальйону,  Свища Сергія Сергійовича, який загинув у зоні АТО.  Довідково: Свищ Сергій Сергійович  народився 2 листопада 1990 року в м.Устилуг.

У 2012 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю «Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення».

За професійні здобутки та відмінну військову службу його, не дивлячись на вік, призначили командиром роти. Він став наймолодшим командиром роти у 30-їй бригаді.

Загинув, прикриваючи відхід бійців своєї роти у районі Дебальцеве в бою під час відбиття танкової атаки російських збройних формувань поблизу села Санжарівка.

9 лютого похований на рідній землі.

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Пам’ятаймо про тих, хто воював за Україну та віддав найцінніше – життя.ебаФото без опису