Дата: 27.01.2022 09:01

26 січня 2022 року у Володимир-Волинській міськрайонні філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся захід з безробітними з числа малозабезпечений сімей.  Учасників заходу повідомили, що з 1.01.2022 року набрав чинності Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї. Присутні ознайомилися з порядком надання такої допомоги, розміром допомоги, пакетом документів, які необхідні для отримання допомоги, а також з порядком повернення коштів. Для інформації безробітні з числа малозабезпечених сімей мали змогу ознайомитися з покрокової інструкцією для надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї. Адже нова бюджетна програма – це нові можливості для зайнятості населення, створення нових робочих місць, поповнення місцевого бюджету податками від нових бізнесів, залучення додаткових інвестицій у громаду. Держава допоможе кожному безробітному з родини малозабезпечений, який хоче відкрити власну справу.